HAKKIMIZDA

Yardımlarınızdan dolayı size çok teşekkür etmek istedim...

Anasayfa / Hakkımızda / Sizden Gelenler
Eşim şimdi 9,5 haftalık hamile ve Allah nasip ederse ikiz tontonlar bekliyoruz. (tontonlar ifadesi Memorial Etiler poliklinik doktoru Hande hanıma aittir:):):):):):): Doktorumuz sizler gibi çok iyi bir hekim).

Merhaba Semra hanım,

İlk Önce Yüce rabbimiz Allah'u Teâlaya şükürlerimi sunarım. Sonrada yardımlarınızdan dolayı size çok teşekkür etmek istedim.

Eminimki yüzlerce teşekkür maili alıyorsunuzdur. İlk tüp bebek denememizden sonra (başarısızdı) ben size mail atmış ve dondurulmuş embriyolarımı istemiştim. (nasıl bir öfekyse:):):)) sonrada siz beni aradınız ve transferi kendiniz yapacağınıza dair söz verdiniz. Ve transfer işlemini siz yaptınız. Eşim şimdi 9,5 haftalık hamile ve Allah nasip ederse ikiz tontonlar bekliyoruz. (tontonlar ifadesi Memorial Etiler poliklinik doktoru Hande hanıma aittir:):):):):):): Doktorumuz sizler gibi çok iyi bir hekim).

Ne diyebilirim ki belki de Allah bizi bu dünyada sınıyordur. Ben hep çocukları sevmişimdir. Fazlasıyla hemde... Çocuğumuz olsun istedik ama olmadı, tedaviye ihtiyaç var dediler başladık ve sizi tanıdık ve sizlerinde yardımıyla şimdi ikiz bebek bekliyoruz. Ne mutlu bize,,

Nasıl cümleler bile kuracağımı bilemiyorum..... Ama çok ama çok mutluyum. Sadece eşime belli etmemeye çalışsam da düşük tehlikesi beni korkutuyor...İnşallah öyle bir şey yaşamayızzzz..


Her şey için sonsuz teşekkür,

K. K.

SAYFA BAŞINA DÖN