HAKKIMIZDA

Size bir mucizeyi yarattığınız için teşekkür etmek istiyorum...

Anasayfa / Hakkımızda / Sizden Gelenler
Size bir mucizeyi yarattığınız için teşekkür etmek istiyorum. 5 senelik çocuk hasretimizin ve 6 tane negatif tüp denememizin sonunda içimdeki ses beni Memorial’a yöneltmişti ve iyi ki de öyle olmuş.

Sevgili Semra Hocam, Umut Hocam ve Emre Hocam,

Size bir mucizeyi yarattığınız için teşekkür etmek istiyorum. 5 senelik çocuk hasretimizin ve 6 tane negatif tüp denememizin sonunda içimdeki ses beni Memorial’a yöneltmişti ve iyi ki de öyle olmuş.

Daha önce çok iyi merkezlerde yaptırdığım denemelerimde orta kalite embriyolar oluşuyordu ve hatta bazen embriyo bile oluşmuyordu. Semra Hocamın verdiği düşük ve uygun dozlarla ve Türkiye’nin en iyisi laboratuvar ekibinizle bu tedavide ilk kez 3 adet 1.kalite 5.gun embriyosu oluştu. Semra Hocam, engin bilginiz, çalışkanlığınız ve tevazuunuzla idolümsünüz; sizin hastanız olmaktan gurur duyuyorum. Sonuç ne olursa olsun her konuda size güvenim tamdı. Her şeyden önce umut tacirliği yapmadan hastanın sağlığını birinci sıraya koyduğunuz için müteşekkirim. Örneğin, daha önce hiç kimse özel durumumdan dolay böbreklerimi incelemeyi düşünmemişti bile.

Umut Hocam, tüm ayrıntısıyla geçmişimi inceleyip tüm sorularıma inanılmaz bir sabırla cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim.

Emre Hocam. . . Transfer günü size tanımamama rağmen transferi sizin yapmanızı istemiştim; ne kadar doğru bir karar vermişim. Transferi ilk kez hiç anlamadım bile, o kadar kolay geçti ki! Transfer günü tüm isteklerimi yerine getirdiğiniz için ve pozitif enerjinizle beni rahatlattığınız için size minnettarım. 

Evet, 6 tedavi ve tam 8 transfer sonucunda hep “0” çıkan kan testim 10.gunde ilk kez 124! İnanamıyorum ve devamlı sevinçten ağlıyorum. Siz ve değerli laboratuvar ekibiniz buna vesile oldu. Allah sizden razi olsun! 


Sonsuz sevgi ve saygılarımla,

H.Y.

 

Not: İsterseniz ismim gizli tutulmak koşuluyla bu mailimi sitenizde yayınlayabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak için çabalayıp başka merkezlerde vakit kaybedenlere umut olur belki!

 

SAYFA BAŞINA DÖN