HAKKIMIZDA

Sevgili Memorial hastanesi Çalışanları

Anasayfa / Hakkımızda / Sizden Gelenler
Sevgili Memorial hastanesi Çalışanları, En iyi dileklerimizi ifade etmek için bu e-postayı size gönderiyoruz ve meslektaşlarınızın hamile kalma ve anne olma sürecinde gösterdikleri tüm çabaları için teşekkür ederiz.

Sevgili Memorial hastanesi Çalışanları,
 En iyi dileklerimizi ifade etmek için bu e-postayı size gönderiyoruz ve meslektaşlarınızın hamile kalma ve anne olma sürecinde gösterdikleri tüm çabaları için teşekkür ederiz. 
Bu zor süreçte aldığımız tüm destek ve profesyonel yardımlarınız için çok minnettarız. Her zaman aldığımız nazik ve gördüğümüz iyi yaklaşımınızı tüm hayatımız boyunca hatırlayacağız. 
Bebek istemenin ne kadar zor olduğunu bilerek ve sağlık sorunları nedeniyle sahip olamayacağınızı kabul etmek zordur,  ama Memorial Tüp bebek merkezi sayesinde bugün biz neşemizi kutluyoruz, Nicole adli güzel kızımın ebeveynleri olarak.
Nicole 19 Mart 2019 tarihinde, 48 cm ve 3120 kg ağırlığında doğdu. 
Tüm sabır ve geçirdiğimiz zor zamanlar gerçekten verdiğimiz çabaya değdi. Bugün anne baba olarak hayatımızı kutluyoruz. 
Sizin sayenizde bu dünyayı daha da güzelleştirmek için nice çocukların dogmasını diliyorum! 

Saygılarımızla,
Mariya ve Georgie Stoimenov
Bulgaristan


Dear Memorial Team,
We are hereby sending this email to express our best wishes and big thanks for all the efforts your colleagues did put for us in the process of conceiving.
All the support and professional help we had received in these tough times for us, have been very much appreciated. We always got to get a kind word and good approach, and this will be remembered throughout our entire lives.
Knowing how hard it is to want a baby, but not be able to have it due to health issues is difficult to accept, but thanks to all of you guys at the in vitro centre, today we celebrate joy, being proud parents of our beautiful daughter Nicole. She was born on the 19th of March, 2019, weighing 3120 kg at 48 cm height.
All the patience and hard times have been worth the effort indeed. Today and for good, we celebrate our new lives of parenthood.
Be blessed and may all your help be awarded with many more babies to make this world a better place!
Kindest regards,
Mariya and Georgie Stoimenov 

Bulgaria

SAYFA BAŞINA DÖN