HAKKIMIZDA

Onlarda Atatürk´ün deyimiyle `"Beni Türk hekimlerine teslim edin" söyleminden yola çıkarak...

Anasayfa / Hakkımızda / Sizden Gelenler
Annem ve Babam Almanya´da 4 başarısız tedavi sonunda onlara söylediklerine göre hiç bir umut verilmemiş.
 

Annem ve Babam Almanya´da 4 başarısız tedavi sonunda onlara söylediklerine göre hiç bir umut verilmemiş.

Onlarda Atatürk´ün deyimiyle `"Beni Türk hekimlerine teslim edin" söyleminden yola çıkarak rotayı Anavatana yani Memorila cevirmişler.

Annem bu yolda hiç bir zaman inancını ve umudu yitirmemiş, merkezinizde yapılan üçüncü denemenin sonunda bir mucize gerçekleşmiş ve değerli çalışmalarınızın karşılığı sağlıklı tek embriyo ve ben Bekir Umut yaşama ilk adımlarımı atmışım...........

Annem ve Babamın yaşamlarındaki en mutlu ani sizinle beraber Etilerde ilk kalp atışlarımı duydukları zaman, ikiside sevinçten gözyaşlarını tutamamışlar, bu an onlar için yaşamlarında büyük bir dönüm noktası olmuş.

Ben önce Annem ve Babam adına sizlere canı gönülden teşekkür ediyorum, daha sonrada kendi adıma sevgili Semra teyzeciğime, Hale teyzeme, Güvenç amcama, daha isimlerini bilmediğim tüm Doktor teyze ve amcalarıma, Yasemin ablama ve tüm hemşire ablalarıma ve bu isin görünmez kahramanları olan Laboratuardaki tüm abi ve ablalarıma çok çok teşekkür ederim.

Yakında görüşmek üzere Almanya’dan kucak dolusu selam ve sevgi ile......

Bekir Umut Erdemir

 

Annem Arife Erdemir

Babam Tuncay Erdemir

 

Ps: Benim bu uzun hikayem tüm umutsuzlar ve bu yola bas koyanlara bir "Umut ışığı olsun" unutmasınlar ki her karanlık geceden sonra yeniden bir güneş doğar.......

SAYFA BAŞINA DÖN