HAKKIMIZDA

Memorial Hastanesindeki IVF serüvenimizin sonuna gelirken...

Anasayfa / Hakkımızda / Sizden Gelenler
Memorial Hastanesindeki IVF serüvenimizin sonuna gelirken, ben ve eşim, tedavi süresince her aşamada bize gösterdiğin ilgi ve özenden dolayı teşekkür etme şansı bulduk. Uzaklardan gelen hastalar olarak bizim için...

Türkçe tercümesi:

 

Sevgili Kubra,

Memorial Hastanesindeki IVF serüvenimizin sonuna gelirken, ben ve eşim, tedavi süresince her aşamada bize gösterdiğin ilgi ve özenden dolayı teşekkür etme şansı bulduk. Uzaklardan gelen hastalar olarak bizim için senin gibi bizi dinleyen ve tüm sorularımıza organize ve profesyonel bir şekilde cevap veren bir uluslar arası hasta kordinatörünün olması bizim için çok büyük önem taşıyor.

Bize gösterdiğin emeği ne kadar anlatmaya çalışsak da sonuç olarak söyleyebileceğimiz kaliteli çalışman diğer merkezlere kıyasla çok farklı.

Bu ileri teknoloji ve profesyonel ekip içindeki rolün, gösterdiğin ilgi dikkate değer .Bundan dolayı, biz de, IVF merkezi arayışında olan herkese merkezinizi hiç tereddütsüz tavsiye edeceğiz.

Yeniden tüm kalbimizle teşekkür ediyoruz.

 

Uluslarası Hastalar

Ibtissame Fatih

Fas

 

 

İnglizce metin:

Dear Kubra,

As we are heading towards our final days of our IVF journey in the Memorial Hospital, my husband and I would like to take the opportunity to thank you for all the care and attention we received from you during every step of the treatement process. As patients coming from oversea, it was so important for us to have such an available international patient coordinator which has been listening and responding to our queries in very professional and organized manner.

We can not appraise you enough fro all your efforts you managed to support us during our treatment but we think we should at least acknowledge your quality work that mades a lot of diference compared to other IVF programs.

Your role along with the very professional team & advanced technology we have seen & experienced in Memorial are remarkable and I really have no hesistancy in recommanding this clinic to everyone looking for a state of the art IVF center with so caring stuff like you.

Again many heartful thanks.

 

International Patients

Ibtissame Fatih

Morocco

SAYFA BAŞINA DÖN