HAKKIMIZDA

Krastine ile biz 8 yıldır beraberdik...

Anasayfa / Hakkımızda / Sizden Gelenler
Size olan saygımızı ve bize gösterdiğiniz ilgi ve yaptığınız işiniz için sonsuz teşekkürümüzü tekrar bildirmek isterim ve size kendi hikayemizi kısaca anlatmak isterim. Krastine ile biz 8 yıldır beraberdik, en başından beri çocuk sahibi olmak istedik ama bizim uğraşlarımız hiç olumlu sonuç vermedi...

Sayın Dr. Kahraman.

Size olan saygımızı ve bize gösterdiğiniz ilgi ve yaptığınız işiniz için sonsuz teşekkürümüzü tekrar bildirmek isterim.

Ve size kendi hikâyemizi kısaca anlatmak isterim.

Krastine ile biz 8 yıldır beraberdik, en başından beri çocuk sahibi olmak istedik ama bizim uğraşlarımız hiç olumlu sonuç vermedi.

Sofya’da birkaç tüp bebek kliniğe konsültasyon için gittik, ama hiçbir klinikte bizim sorunumuz ile ilgili doğru yanıt alamadık. Sadece zamanımızı ve paramızı harcadık ve Krastina ile beraber çok zor anlar yaşadık.

Bir gün Krastina’nın annesi aynı zamanda arkadaşı ve komşusu olan falcıya gidip ne zaman çocuğumuz olabileceğini sormuş. Falcı da ona, Krastina’nın benim doğduğum memleketi ziyaret ettiğinde gebe kalabileceğini söylemiş.

Sofya’da yaptığımız olumsuz tüp bebek deneme sonucundan sonra, biz bir daha Atina’da yapmaya karar verdik, çünkü falcı kadın orda olumlu sonuç alabileceğimiz söylemiş. Ama maalesef oradan aldığımız sonuç da olumsuz çıkınca, Krastina’nın annesi, falcı kadın yanlış söylediği için çok üzülmüştü.

Biz Memorial hastanesini duyduğumuzda gidip orda da şansımızı denemek istedik ve tüp bebek yapmaya karar verdik ve olumlu sonuç aldık.

Krastina Velingrad’a, Bulgaristan’a kızımız Maria ile birlikte gittiğinde falcı kadına aslında doğru tahmin ettiğini söylemiş çünkü benim ailem asıl Yozgatlı Çatma köyünden olup anneannem ise Trabzonlu. Babam tarafı ise Kapadokyalı. Benim soyadım ise Kourtsidis yani ilk yarısı Türkçe olup kourt anlamında ikinci yarısı ise Yunanca.

Sizinle en kısa zamanda görüşmek isterim.


Sevgilerle,

Boby, Krastina ve Maria


Orjinal mesaj:

Dear Dr. Kahraman,

We would like to express once again our deep appreciation, for your sterling work, help, and positive input.

Also, we would like to share with you our story.

Krastina and me we are together for more than 8 years, from the beginning we try to have our baby, without luck, with one spontaneous abortion, and bad hospital service. We visit some fertility clinics in Sofia, without to give us the correct answer to our problem, they assumed some answers, which cost us lots of pain, fear, anger and cries for Krastina, spending our energy, time and money.

At the same time a neighbor and family friend of Krastina mother, visit a wise woman, to ask about Krastina if or when will have a baby. The wise woman said to her, Krastina will have baby when will visit the place from where my family is.

So, after the unsuccessful try in Sofia, we decide to try in Athens, and the neighbor of Krastina mother was sure that our try will be successful, because we visited the place from where my family is. The result was the same unsuccessful as in Sofia, lots of pain, fear, anger and cries for Krastina, spending our energy, time and money. The neighbor of Krastina mother was disappoint with the wise woman. NO SUCCESS.

We visit Memorial, with NO pain, fear, anger and cries for Krastina, without spending our energy, time and money, and the result was Perfect.

When we visit Krastina's mother place at the city of Velingrad in Bulgaria, with our baby Maria, the neighbor described as unsuccessful explanation of the wise woman.

But Krastina explained to neighbor that the wise woman was correct! From my mother family, my grandfather is from the village Çatma, Yozgat province, and my grandmother from a village south of Trabzon, From my father side is somewhere from Kapadocia, my last name Kourtsidis half is Turkish meaning (Kourt).

We believe in your why!

We looking forward to see you soon


Truly yours,

Boby, Krastina and Maria

SAYFA BAŞINA DÖN