HAKKIMIZDA

Hakimiyetiniz ve otoriteniz kaybolmaya başlayan umuduma ışık old

Anasayfa / Hakkımızda / Sizden Gelenler
Ben sizden önce defalarca IVF denemeleri olmuş, 3 kez histereskopi yapılmış ve en önemlisi de umudu artık tükenme noktasına gelmiş bir hastaydım. Sizinle ilk görüşmemizde işinize hakimiyetiniz...

Semra Hocam merhabalar;

Ben sizden önce defalarca IVF denemeleri olmuş, 3 kez histereskopi yapılmış ve en önemlisi de umudu artık tükenme noktasına gelmiş bir hastaydım. Sizinle ilk görüşmemizde işinize hakimiyetiniz ve otoriteniz kaybolmaya başlayan umuduma ışık oldu. Zorlu bir tedavi sürecinin ardından transfer için Geldiğimiz 5. Günde oluşan 3 embriyodan hiçbirisini seçemeyeceğinizi,1 gün daha beklemek gerektiğini söylediniz. Bize 6. Gün yapılan transferde embriyonun tutma olasılığı %35 olarak bildirildi. Geri kalan 2 embriyoya PGT yapıldı ve maalesef ikisi de hasarlı çıktı. Ve ben yapılan transfer sonucu hamile kaldım. Sizin sayenizde yanlış transfer sonucu tekrar olumsuz sonuç almaktan kurtuldum ve pozitif sonuç aldım.

Şükürler olsun ki çok zorlu bir hamilelik sonucunda bir ay önce oğlumuzu sağlıklı sıhhatli olarak kucağımıza aldık. Size ve ekibinizden Takiplerimi yapan Gönül Hanım ve Yücel Beye, OPU ve transfer işlemlerimi yapan Emre Beye sizin vasıtanızla sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum.

Her şey gönlünüzce olsun, başarılarınızın devamını temenni ederim.

SAYFA BAŞINA DÖN