HAKKIMIZDA

Bu mektubu kişisel olarak Memorial Hastanesi tüm IVF kliniği çalışanlarına teşekkür...

Anasayfa / Hakkımızda / Sizden Gelenler
Bu mektubu kişisel olarak Memorial Hastanesi tüm IVF kliniği çalışanlarına teşekkürümü iletmek için, özellikle Dr. Kahraman...

Türkçe çeviri:

Sevgili Kubra,

Bu mektubu kişisel olarak Memorial Hastanesi tüm IVF kliniği çalışanlarına teşekkürümü iletmek için,özellikle Dr.Kahraman ve Dr.Semih bey ve tüm ekip adına yazıyorum.

 

Bizim hikayemiz,

Geçtiğimiz 5 yıl boyunca birçok başarısız IVF denemesi (6 kez) yaşadık. Memleketim, Ürdün (Umman) ‘da en iyi doktorları ziyarete gittik. Geceler boyu stresten sonra bir gece internete bakınırken Visit And Care adında bir şirket gözüme çarptı , onlara mesaj gönderdim, bana hemen Memorial hastanesinde uluslar arası IVF hasta ilişkileri koordinatörün iletişim adresini verdiler. Ben eşimin ve benim tüm tıbbi dökümanlarımızı gönderdim. Bizim çocuk sahibi olamamamızın baş nedeni erkek faktörü yani benim Azosperm problemimdi ,bu çok fazla rastlanan bir vaka değildi ve çoğu kişi bu konuda iyi sonuçlar veremeyebilirdi.,Dr.Semih bir uzmandı ve problemin çözümü için en doğru yöntemi bilen ve en iyi sonuçlar alan kişi oldu, benim ameliyatımdan ve eşimden sonra doktorlar 3 embryo transfer ettiler ve sonuçları ikizlerimiz Zaid ve Laila oldu…. Ülkemize geri döndük , Ürdün de iken bile Kübra ile iletişimimizi kesmedik, eşimin kullanacağı ilaçlar konusunda telefon ile ve sonuçlar hakkında …hala Kübra ile iletişimimiz devam ediyor. Bizim onunla olan ilişkimizin kişisel olduğunu ve onu ailemizden biri gibi kabul ediyoruz , O ve tüm Memorial IVF ekibi hayallerimizin gerçekleşmesinde çok önemli rol oynadılar, aynen Kübra’nın dediği gibi (İnşallah)

Ek olarak, size teşekkür ederiz, siz olmasanız başaramazdık, siz Tanrı’nın bize gönderdiği meleklersiniz.

Teşekkürler (ikizler Zaid ve Laila)

Kalid Mansour Umman Ürdün

Teşekkürler!

 

Orjinal yazı:

Dear Kubra

The following letter is to personally thank you and the entire staff at memorial hospital IVF Clinic, Especially Dr.Kahraman,Dr.Semih and the entire team.

 

Our story,

In the past 5 years we had several IVF attempts (6) and all failed. In my home town Amman/Jordan we went to the best Doctor’s. After night and night of stress I was surfing the web when I noticed a company by the name Visit and Care, I sent them a message and quickly they replied with the contact international patient coordinator at memorial hospital. I was able to send in all my Test results and my wife’s results. Our main problem in conceiving a baby was I was suffering from Azoospermia, it’s a rare case and not everyone can give us promising results, Dr.Semih was a specialist and right a way he knew how to solve it and came out with the best results, after my personal surgery followed by my wife’s the Doctors were able to replace 3 embryos, and the results Twins Zaid N Laila.. We flew back to my country, even I was in Jordan my contact with kubra over the phone regarding the medication my wife should take and the test results was all up to date, even after my wife delivered the twins we still talk to kubra. We feel that our relationship with her is personal we think of her as family she was and the entire IVF team at Memorial Hospital was part of creating our dream come true, as kubra always said (Inshallah).

In Addition, We thank you we could of not done it with out you, You are an angle sent from GOD.

 

Thank you the Twins(zaid and laila)

Kalid mansour amman jordan

Thank you!

SAYFA BAŞINA DÖN