HAKKIMIZDA

Biz çok iyiyiz ve mutluyuz

Anasayfa / Hakkımızda / Sizden Gelenler
Size ‘Aahana Sachin Patel’ kızımızın doğum haberini vermek için çok heyecanlıyız. Kızımız 38 hafta 3 günlük, 5 Eylül 2017 saat 10.35 ta 2,8 kg olarak dünyaya geldi. Gelir gelmez tüm kalbimizi çaldı ve o gün geçtikçe her gün daha da mükemmel oluyor.

Sayın Prof. Dr. Semra Kahraman ve Dr. Sevinç Ünal

 Nasılsınız? Biz çok iyiyiz ve mutluyuz umarım siz de iyisinizdir.

Size kızımız ‘Aahana  Sachin Patel'in' doğum haberini vermek için çok heyecanlıyız.  Kızımız 38 hafta 3 günlük,   5 Eylül 2017 saat 10.35 ta 2,8 kg olarak dünyaya geldi.  Gelir gelmez tüm kalbimizi çaldı ve o gün geçtikçe her gün daha da mükemmel oluyor.

Ben Sezaryen yoluyla doğum yaptım ve şu an onu bıraktığı etkileriyle uğraşıyorum ve buda yeni olan annenin hayatı sanırım.   Ailemizi tamamlamak için yardım ettiğiniz için size çok teşekkür ederiz.

Bu fırsattan faydalanıp size ve tüm Tüp bebek bölümü ekibine Ekim 2016'da hastanenizde yaptığınız tüp bebek tedavisi için çok minnettarız.  Bu süreç ben ve eşim için uzun bir yolculuktu ve ikimizde daha mutlu olamazdık. Bize harcadığınız zaman ve sabrınız için teşekkürler.

Dr. Melih Aygun’a yumurta toplama işlemini başarılı ve bana hiç bir ağrı hissettirmeden yaptığı için ayrıca içten teşekkürler.  Farklı hastanelerde daha önce yaptırdığım tüp bebek tedavilerinde böyle bir profesyonellikle karşılaşmadım. Ve yaptığınız iş karşılığında önünüzde şapka çıkartıyorum...  

Siz sadece kendi işinizin ustası ve titizlikçe yapan bir profesyonel doktor değil, bizim için bir Meleksiniz.   Sizinle tanıştığımız ve sizin hastanız olduğumuz için çok müteşekkiriz. Tedavimiz esnasında ABD’de kongrede olduğunuz halde bize göstermiş olduğunuz ilginiz ve tavrınız olağanüstü bir insan olduğunuzu gösterir. Sizin ve ekibiniz olağanüstüsünüz, herkese birebir teşekkür ediyoruz.

 Çiftlerin evlat isteme, sahibi olma sürecinden geçip, doğum yapma süreci muazzam bir acının karışması ve ardından büyük bir mutluluk. Ve bu yolculukta harika bir doktorun varlığı sadece paha biçilemez. Kelimeler ebeveynliğin hayatımıza getirdiği sevinci ifade edemez. Kızımızla geçirdiğimiz her an çok kıymetli.

Bizi rahatlatıp, tedavi edip stresimizi aldınız ve bunun için size milyonlarca teşekkür ederiz.

Mastura hanıma da verdiği desteği,  gönderdiği mailleri için teşekkür ederim. Bu süreçten geçmeme yardımcı oldu.

En kısa zamanda İstanbul’a geldiğimizde sizi ziyaret edeceğiz.

Hastanenizi ziyaret eden başka bir hasat gibiydim ama ekibiniz bana sanki en önemli kişimmişim gibi davrandı. Bizim hayâlımızı gerçekleştirdiğiniz için size ve ekibinize çok teşekkür ederiz.

Bu minnettarlık notu, tüm düşüncelerimizi en içten teşekkürlerimi iletmek için özellikle gönderiyorum.

 

Bahreyn’den Sachin ve Nayana

Dear Prof. Dr. Semra Kahraman &  MD Sevinc Unal

How are you doing?? We are doing good and Hope to hear the same from you and hope this mail keeps you in good health and happiness eternally.

We are excited and tickled pink to announce the arrival of our daughter, *Aahana Sachin Patel.* She was born at 38 weeks 3 days at 10:35 am on July 05, 2017, she is weighing 2.8Kgs. She has stolen all of our hearts and she is perfect in every way.

I am dealing with a C-Section and it’s after effects, but that’s the life of a mom I guess. Thank you for helping to make our family complete.

We want to take a moment to thank you to you and your entire team especially you for doing such a wonderful job on our IVF treatment upon our visit to your Hospital in last October 2016. It was a long Journey and we both myself and my husband couldn’t be happier!!! Thanking you for all your patience and your time.

Our Sincere thanks and gratitude to MD. Melih Aygun who successfully retrieved and cultured the embryos where I did not feel any pain in that process. Such a wonderful professional task of which I didn’t feel the same in my earlier treatments from other Hospitals. Hats Off to you Sir…

More than a very good doctor, we value the fact that you were an Angel to us in our Life, more than being just a professional doctor you are a thorough diligent and a master of your craft, we are so blessed to meet you and take your treatment, your personal interest even though you were away in your professional assignments in US, your concern towards us shows that you are an extraordinary human being. we value the fact that you and your staff’s attitude was exceptional and above the par and our sincere thanks to one and all in your team.

Going through childless couple and the process of having a childbirth is a mix of immense pain followed by immense happiness. In this journey, the presence of a wonderful doctor is simply priceless. Thank you for your generous gift! Words cannot express the joy that parenthood has brought to our lives. Every moment with our daughter is precious.

Thanks a million Doctor, for comforting us and treating us with your blessings and taking away all our stress.

Ms. Mastura thank you so much for our talks and emails. You really helped me get through the process and sent me on my way back home and it was too heart touching moments. Kudos to you Mastura…

We will be visiting you in the mid of next year based on your availability in Istanbul.

I was like any other patient who visits your hospital, but your team took care of me as if I was the most important person of the lot. Once again, our thanks to you and your entire department team.

Thank you for fulfilling our dream!!!!

With deepest appreciation and gratitude,

“With warmest thanks to all of you.
This note of gratitude is sent especially to express the warmest
thanks to all of you for all your thoughtfulness.”

Sachin & Nayana from Bahrain

SAYFA BAŞINA DÖN