HAKKIMIZDA

Artvin’ den selamlar...

Anasayfa / Hakkımızda / Sizden Gelenler
Size bu teşekkür mailini göndermek için yaklaşık 7,5 ay kadar geciktik çünkü o kadar tatlı bir telaşemiz var ki sayenizde, ancak yazabiliyoruz...
Sevgili Semra Hanım,

Yücel Bey,

Artvin’ den selamlar.

Size bu teşekkür mailini göndermek için yaklaşık 7,5 ay kadar geciktik çünkü o kadar tatlı bir telaşemiz var ki sayenizde, ancak yazabiliyoruz. İlk tüp bebek denemeye karar verdiğimizde araştırmalarımız esnasında tanıtım videolarını izlediğimizde birçok uygulamanın ilkini gerçekleştiren Semra Hanımın kendine güveni ve pozitif duruşu Memorial Şişli’yi tercih etme sebebimiz olmuştur. Tanıtım videosunun müzikleri bile başarıya giden yol gibi hissettirmiştir. Tedavimizin arka planında Semra Hanımın var olduğunu bilmek bize de güven vermiştir.

Tedavimiz, ciddiyeti ve pozitifliğiyle iyi ki dediğimiz Yücel Bey ile sürmüştür ve tedavi boyunca kendisine soru bile sormayı düşünmedik. Zaten kendisi gerektiği kadar bilgilendiriyordu ve ekipçe işinizi bildiğinizden emindik. Sorgulamaya gerek yoktu. Sadece 1 kontrolümüzü Yücel Bey dışında farklı biriyle gerçekleştirdiğimizde de Yücel Bey in ne kadar doğru bir tercih olduğunu anladık.

Özetle bugünkü durumumuza baktığımızda ne kadar doğru bir karar verdiğimizi görüyoruz. Hatta sizi tavsiye ettiğimiz arkadaşlarımızın da oğullarına kavuştuğunu görünce bundan bir kez daha emin olduk.

Fazla vaktinizi almadan kızımız Alya’nın fotoğrafını sizinle paylaşmak ve başta Semra Hanım, Yücel Bey olmak üzere tüm Memorial Şişli tüp bebek merkezi çalışanlarına teşekkürlerimizi bildirmek istedik.

En kısa zamanda yeniden görüşmek dileğiyle.

Sevgiler.

S. & S. K.
SAYFA BAŞINA DÖN